ustawienia SP 24 logic

Dyskusje na temat optymalnych ustawień sterowników, wentylatora itp.

ustawienia SP 24 logic

Postprzez czesiu » 19 Sty 2013, 22:40

Witam . Pale pierwszy sezon kocioł duo 15kw ,sterownik SP 24 logic.Mam problem z prawidłowym ustawieniem do palenia ekogroszkiem. Wywala dużą ilość niespalonego ekogroszku i wytwarza dużo sadzy. Mam ustawienia fabryczne , zmiana w CO 58 stopni, podawanie 3-18.Proszę o pomoc.
czesiu

Re: ustawienia SP 24 logic

Postprzez piecczywegiel » 20 Sty 2013, 23:47

nie napisałes jaka powierzchnia do ogrzania i czy piec ma problem z uzyskaniem temperatury i jak ustawiony zawór czterodrożny bo jesli łatwo łapie temp. to staje na pare minut bez pracy a potem wali 2x40 sekund i przewala nie spalony wegiel a co do sadzy w tym modelu trzeba sie pogodzic chyba ze nie masz załozonego deflektora na palenisku bo to troche pomaga zadzwonisz do serwisu to przyjadą i załozą
piecczywegiel

Re: ustawienia SP 24 logic

Postprzez baron25 » 18 Wrz 2013, 08:03

Has any info. about this shorter form been posted before Jestem bardzo zadowolona z pracy tego urządzenia. Przez ten okres nie było żadnych poważnych usterek, a muszę zaznaczyć że kocioł jest mocno eksploatowany.
baron25

Wróć do Regulacja parametrów pracy kotła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości

Zarządzaj profilem

Zaloguj się

Kto jest na forum

Na forum jest 1 użytkownik :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 0 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (89) było obecnych 07 Maj 2012, 17:19

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości