KSP duo 19-sterownik SP 24 L

Jeżeli kocioł pracuje nieprawidłowo – opisz problem tutaj.

KSP duo 19-sterownik SP 24 L

Postprzez wesley63 » 15 Lis 2017, 18:23

Nadmierne,nieprawidłowe spalanie:-ekogroszek1 klasy,150m2 powierzchni użytkowej,boiler 150 ltr,pompy CO i CWU.Bez zaworu trójdrożnego,grzejniki klasyczne,instalacja grawitacyjna w miedzi,budynek częściowo ocieplony,okna wielowarstwowe.Od momentu zakupu i wymiany instalacji praktycznie opisane w problemy występują ciągle w mniejszym lub większym stopniu.Servis Per-Eko był raz(po pierwszym sezonie)ale niestety to był Fachowiec od spraw "mechanicznych",a tu problem podejrzewam tkwi w sterowniku pieca.Mimo różnych innych ustawień przez"speców"problem pozostaje.Teraz to już całkiem mnie trafia sz...g-3 tygodnie-tona ekogroszku poooszła,mimo odciętych części grzejników.Temperatura 50/40 C.Proszę o pomoc w prawidłowym wyjściowym ustawieniu poszczególnych parametrów do regulacji Kolegów z forum,jak również(zanim zacznę opisywać moje "przygody" z Per-Eko na innych forach i komunikatorach)dział techniczny firmy.A sądząc po cenach i konkurencji na rynku,warto chyba dbać o dobre imię marki. Pozdrawiam.i z góry dziękuję za pomoc-Wiesiek B.
wesley63

Re: KSP duo 19-sterownik SP 24 L

Postprzez WALDEK » 04 Gru 2017, 19:25

Co to jest nadmierne nieprawidłowe spalanie ? Druga sprawa poszukaj hydraulika który wie co to jest zawór czterodrożny i zamontuj go. Dopilnuj żeby zrobił to prawidłowo później popracujemy nad ustawieniami. Jeśli chodzi o serwisantów to są super fachowcy bo to oni nauczyli mnie palić w tym nieszczęsnym piecu i to przez telefon - było ciężko byli na granicy wytrzymałości psychicznej, byłem tak ciężkim uczniem ale dali radę. Dzięki im za to bo gdyby nie oni to ten piec dawno wylądował by na złomie.
WALDEK

Re: KSP duo 19-sterownik SP 24 L

Postprzez jalia » 27 Gru 2017, 04:53

jalia

Wróć do Problemy eksploatacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Zarządzaj profilem

Zaloguj się

Kto jest na forum

Na forum jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (89) było obecnych 07 Maj 2012, 17:19

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość