12 KSW PLUS

Dyskusje na temat optymalnych ustawień sterowników, wentylatora itp.

12 KSW PLUS

Postprzez Marcinzr » 28 Paź 2014, 12:39

Witam mam pytanie o prawidlowe ustwienie sterownika Spl 06 .
pow. 100m2 8 grzejników.
ponadto mam trzy pytania :

- czy po ustalonym czasie wygaszania (60 c ) i poniżej tej temperatury dioda powinna ciaglo swiecic na czerwono?? czy zgasnać?

-temperatura ustawienia zalączenia pompy ustawiona np na 40 c. przy tej temperaturze rzecz jasna sie włączy a przy jakiej wylaczy ?? bo u mnie pracuje nadal ( nie wylacza sie )i chodzi wentylator.

- moc minimalna nadmuchu - w instrukcji napisane jest zeby ustawic tak zeby nadmuch pracowal z moca minimalna czyli jaka mam ustawic.

Z GÓRY DZIĘKUJE
Marcinzr

Re: 12 KSW PLUS

Postprzez PEREKO » 29 Paź 2014, 13:17

Witam

1. Czas wygaszania podawany jest w min. i jezeli prze ten czas na kotle nie rośnie temp. i jest ona poniżej zadanej sterownik powinien wyłączyć wentylator.

2. Pompa powinna wyłaczyć się gdy na kotle temp. spadnie poniżej 40C, natomiast wentylator będzie pracował dalej aż minie czas wygaszania.

3. Moc minimalna nadmuch najlepiej ustawić na 15%.
PEREKO

Wróć do Regulacja parametrów pracy kotła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Zarządzaj profilem

Zaloguj się

Kto jest na forum

Na forum jest 2 użytkowników :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (89) było obecnych 07 Maj 2012, 17:19

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości