Strona 1 z 1

Regulamin forum

PostWysłany: 07 Paź 2010, 14:00
przez admin
 1. „Forum dyskusyjne użytkowników żółtych kotłów” (zwane dalej Forum) jest prowadzone przez firmę PER-EKO.
 2. Używając Forum zgadzasz się na poniższe warunki jego użytkowania. Jeśli się nie zgadzasz, to prosimy z niego nie korzystać. Możemy zmienić warunki regulaminu, lecz w Twoim obowiązku leży regularne sprawdzanie warunków podczas dalszego użytkowania.
 3. Forum służy do wymiany poglądów pomiędzy użytkownikami kotłów PER-EKO. Komentarze służą do wyrażania opinii na temat działania, konstrukcji, użytkowania i podobnych zagadnień dotyczących żółtych kotłów PER-EKO.
 4. Korzystanie z forum wymaga rejestracji.
 5. Na forum mogą się wypowiadać tylko prywatni użytkownicy. Nie ma opcji zakładania komercyjnych kont.
 6. Zanim rozpoczniesz jakiś wątek, sprawdź czy temat nie był już poruszany.
  Na forum kategorycznie zabrania się wszelkiej formy kryptoreklamy. Nazwa użytkownika, stopka, zdjęcie oraz wypowiedzi nie mogą mieć charakteru komercyjnego.
 7. Zamieszczenie wypowiedzi na forum jest jednoznaczne ze zgodą na jego bezpłatną publikację na łamach forum.
 8. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim.
 9. Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, wulgarnych wypowiedzi mogących naruszyć czyjąś godność, ani nie wywoływać celowo sporów. Merytoryczna krytyka jest oczywiście dozwolona.
 10. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami możesz zostać natychmiastowo usunięty z forum. Zgadzasz się, że administracja forum ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów.
 11. Regulamin wchodzi w życie z dniem umieszczenia go na forum.