Na jaki można zmienić sterownik SP-24L

Jeżeli masz jakieś sugestie co do konstrukcji naszych kotłów – możesz je tutaj przedstawić.

Na jaki można zmienić sterownik SP-24L

Postprzez zibi244 » 28 Lut 2017, 17:35

Witam jaki można wstawić inny sterownik zamiast tego SP-24L bo mnie trafia brakuje mi przełącznika Lato zima muszę biegać zmieniac ustawienia bo kiedy robi się ciepło wywala nie spalony węgiel kiedy jest zimno potrzebuje innej dawki wegla aby piec nie latał na okrągło piec to ksp 15 duo z podajnikiem może sa jakieś aktualizację sterownika pozdrawiam
zibi244

Re: Na jaki można zmienić sterownik SP-24L

Postprzez ramzi0 » 06 Mar 2017, 11:36

Witam.
Mam dokładnie ten sam piec z tym samym sterownikiem co Twój.
Problem dokładnie taki sam.
Gwarancja na sterownik się skończyła - padł. Podaje jak chce i kiedy chce ni reagując na ustawienia.
Mi dodatkowo spuchło palenisko - 408 zł wymiana bez serwisu. Zwróć uwagę na czyszczenie tego paleniska. Mi dopiero po 3 latach padł i jak zacząłem dzwonić po serwisach okazało się, że są tam dwie nakrętki pod spodem i wyczystka paleniska która w moim przypadku była cała zawalona popiołem. Serwis się upierał że miałem instrukcję czyszczenia tego paleniska ale ja jej nie otrzymałem. i 408 zł poszło....
Też szukam sterownika... Gienio (z forum) wymieniał na zwykły jak pisał. Jak powie mi jaki to ewentualnie dam Ci znać.
Pozdrawiam i wytrwałości życzę.....
ramzi0

Re: Na jaki można zmienić sterownik SP-24L

Postprzez WALDEK » 25 Cze 2017, 18:43

ZIBI244 opisz swoją kotłownię czy masz zawór czterodrożny itp. Zadzwoń do producenta sterownika on ci wytłumaczy zasadę jego działania. Ja mam piec KSP duo 19 z tym sterownikiem, dopiero po 3 latach ogarnełem ten sterownik i nikomu nie dam złego słowa powiedzieć ,producent popełnił jeden błąd napisał instrukcję obsługi w niezrozumiałym języku dla zwykłego człowieka. Gdybyś mieszkał w okolic CHJNY w zachodniopomorskim to bym cię nauczył obsługi tego sterownika.
WALDEK

Wróć do Modyfikacje konstrukcji kotła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Zarządzaj profilem

Zaloguj się

Kto jest na forum

Na forum jest 0 użytkowników :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (89) było obecnych 07 Maj 2012, 17:19

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości