problem z nowym KSW20PLUS

Jeżeli kocioł pracuje nieprawidłowo – opisz problem tutaj.

Re: problem z nowym KSW20PLUS

Postprzez herbi » 16 Wrz 2011, 09:14

Miałem podobny problem z tym [urlhttp://alejka.pl/s/kocio%B3+grzewczy--budownictwo.html]kotłem grzewczym[/url]pomogłazmiana tempna 57 stopni , tak jak napisano powyżej .
herbi

Re: KSW20PLUS prośba o pomoc

Postprzez jachu » 26 Sie 2018, 13:34

Witam wszystkich forumowiczów.Jestem jednym z posiadaczy pieca KSW 20 PLUS.Mam takie pytanie: kupiłem piec dobierałem za pomocą kalkulacij z waszej strony ale kazało się że kupiłem piec za duży (mam 145m kw + boiler 100L)no i niestety jak ustawię piec na tą minimalną temperature 57 st. to jest w domu za gorąco tak około 26-28st.a jak zmniejszę to z pieca kapie mi woda bez względu na to czy palę drewnem czy węglem (drewno sezonowane 3 lata)nie mam zaworu 4 drożnego i chciał bym się dowiedzieć jak powinien być ustawiony piec chociaż tak z grubsza sterownik mam SP-06 LOGIC,i czy jest możliwość ustawienia temp. wyłączenia pompki C.O.mam włączenie pompki ustawione na 35st. ale chciał bym żeby mi się wyłączyła przy takiej samej tem. lub 3 st. mniej,i prosił bym o opisanie ustawień w sterowniku SP-06 LOGIC .Zgóry Dziękuję za odpowiedz.
jachu

Poprzednia

Wróć do Problemy eksploatacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Zarządzaj profilem

Zaloguj się

Kto jest na forum

Na forum jest 1 użytkownik :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (89) było obecnych 07 Maj 2012, 17:19

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość